.

בס"ד

שלום לך ותודה על ההתענינות! 

להורדה חינמית של החוברת להכרות עם שיטת "העבודה",

הכלי הפשוט והעוצמתי לעזרה רגשית לעצמך ולאחרים,

הכנס את שמך וכתובת המייל שלך ולחץ על כפתור ה"שלח"

ו...זהו! החוברת בדרך אליך... בהצלחה!

מי אני ולמה הקמתי את מכון "אפשר!":

 

שמי צבי פפר ואני מנהל את מכון "אפשר!" המכון היחידי בעולם המלמד את שיטת "העבודה" לגברים חרדים ומוביל את הכרת ולימוד השיטה בציבור החרדי.

 

מתוך הנסיון הרב שצברתי עם עצמי ועם אחרים בעבודה עם שיטת "העבודה" והמפגש התמידי עם הפלאים הנפשיים שהיא מסוגלת לחולל, אני רואה לעצמי שליחות קודש להכיר אותה לכמה שיותר אנשים ובמיוחד בתקופת תוהו ובוהו כמו זו העוברת עלינו בשבועות האחרונים.

 

שיטת "העבודה" היא כלי מחשבתי- פסיכולוגי קצר וקולע, המבוסס על התבוננות בעולמנו הפנימי בעזרת ארבע שאלות ושלושה היפוכי חשיבה ובניגוד קיצוני לקיצורו ופשטותו הוא חודר עמוק עמוק פנימה, מפגיש אותנו עם מקומות עמוקים מאד בתוכנו, מאפשר לנו להביט במציאות מתוך צלילות הדעת ובונה קשר יציב וחזק עם השקט והעוצמה הפנימיים הקיימים בתוכנו.

 

במשך שנים רבות חיפשתי את הדרך אל עצמי, הכרתי רעיונות ושיטות לרוב, באמתחתי הצטברו כלי עזרה רבים שתרמו לי, אבל רק כשפגשתי אחת מיוחדת שבהם – הרגשתי ש"זאת הפעם" מצאתי כלי שיכול ללוות אותי בחיי ובעזרתו אוכל לעזור לעצמי בעצמי, לצאת מסבל רגשי רב ולבנות בתוכי חוסן נפשי, בטחון עצמי ועוצמה פנימית.

 

בחוברת (בשווי 80 ₪) הניתנת בימים אלו עקב המצב, להורדה בחינם, אני מלווה את הקורא יד ביד ומלמד צעד אחר צעד, בצורה פשוטה וידידותית, איך להכיר ולזהות את המחשבות המתרוצצות בתוכנו וגורמות לנו סבל ואיך לחקור אותן בעזרת שיטת "העבודה" ולהתמלא מבפנים בשלווה עמוקה, שקט ועוצמה.

 

מוזמנים להכניס את כתובת המייל שלכם ולהוריד את החוברת בחינם, אבל לא להשאיר אותה לנוח, אלא להדפיס אותה, לקרוא אותה ואפילו לתרגל.

 

    אשמח לכל שיתוף ושאלה במייל המופיע בתחתית עמודי החוברת.

 

תרגיש טוב ובהצלחה! 

הכנס כאן את שמך וכתובת המייל שלך, לחץ על כפתור ה"שלח" והחוברת בדרך אליך...

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.